PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046254}
6,0 2 812
ocen
6,0 10 1 2812
5,4 11
ocen krytyków
Abigail
powrót do forum filmu Abigail

Zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Poszedłem na ten film, z nastawieniem, że będzie to po prostu shit, na którym będę się głośno śmiał. Tymczasem film zaskoczył mnie totalnie. Bawiłem się na nim świetnie. Każda z postaci indywidualna. Skorupowany policjant który chce wszystkich kontrolować, durnowaty zapijaczony mięśniak, rozpieszczona młoda hakerka. Żadna z osobwości się nie powtarzała. Wstęp trochę długawy właśnie po to żeby wprowadzić bohaterów oraz sytuacje w której się znajdują. Sami twórcy podeszli do filmu z dużą dawką dystansu. Humorystyczne wstawki i obsadzenie samej 12 letniej wampirzycy baletnicy okazało się według mnie strzałem w dziesiątkę. Miejscami strasznie, miejscami śmiesznie. Sama osobowość wampirzycy też świetnie przedstawiona. Młoda manipulatorka próbująca wkupić się w łaski ojca. W filmie nie ma niczego na siłę, cała historia stworzona od a do z bez chodzenia na skróty. Jak dla mnie mega i każdy kto się zastanawia żeby iść na ten film to stwierdzam że warto.

ocenił(a) film na 7
michal202202

Choć nie da sie ukryć, że już na samym początku można było przyjąć, że oho "Joey" przeżyje. Mimo wszystko, fajne kino rozrywkowe a odtwórczyni Abigail, choć młoda, dała radę.

michal202202

przecież scenariusz tego gowna to obraza dla ludzi myślących xD

ocenił(a) film na 4
maximus_

Prawda. Scanariusz jest tak kliszowy że szok. Grupka ludzi zamknieta w zamczysku z którego nie może wyjść i z góry wiadomo kto przeżyje. Odgrzewany salceson

maciekb80

Może i tak. Ale to i tak lepszy horror od tego co powstaje obecnie.

ocenił(a) film na 4
JaroTomik

Nie może tylko na bank tak. Nie lepszy A groszy

ocenił(a) film na 4
maximus_

Padaka totalna ten scenariusz, tak bez sensu się wszyscy zachowują, Tak przekombinowana końcówka, zabrakło pomysłów na pół godziny przed końcem filmu. Totalny przeciętniak z kilkoma przebłyskami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones